Save to shopping list
Create a new shopping list
Lithinana
Kookaburra
Koronacja
Canada

Serie monet

The Queen's Beasts Collection American Eagle 1986-2023 Libertad Mexican | 2022 Wielka piątka | The Big Five
Metal Market Europe ekskluzywy
Australian Emu 2018-2022 Pingwin Czubaty Moon landing

The Queen's Beasts Collection

Kolekcja Bestie Królowej (ang. The Queen's Beasts Collection) to seria dziesięciu monet, stworzonych przez The Royal Mint, inspirowanych bestiami z heraldyki, mitów i legend.

Zobacz więcej

American Eagle

Amerykański Orzeł to jedna z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych przez inwestorów monet bulionowych na świecie. Od lat cieszy się niesłabnącą renomą i uznaniem. Od kilku miesięcy budzi jeszcze większe zainteresowanie niż dotychczas, a to za sprawą planowanego debiutu nowego wizerunku monety, który planowany jest na lipiec bieżącego roku. Jak zmieni się Amerykański Orzeł?

Zobacz więcej

Libertad Mexican | 2022

Choć Meksyk nie kojarzy się zbyt mocno z monetami kolekcjonerskimi czy bulionowymi, warto zaznaczyć, że może się poszczycić niezwykle długą historią bicia monet. Na przestrzeni lat meksykańska mennica - La Casa de Moneda de México wypuściła kilka monet, które podbiły serca kolekcjonerów i portfele inwestorów.

Zobacz więcej
liberta

Wielka piątka | The Big Five

Nowa seria monet, która debiutowała na rynku w lutym 2019 roku. Od pierwszych chwil przykuła uwagę inwestorów i kolekcjonerów całego świata. Nie bez przyczyny – produkty zaprojektowano w piękny, a zarazem unikatowy sposób.

Zobacz więcej

Złota i srebrna kolekcja z Australijskim Emu 2018-2022

Unikatowa, bulionowa seria monet Australian Emu 2022 to piąta kontynuacja zachwycających walorów ukazujących najbardziej popularny okaz Australii. Projekt rewersu ulega corocznym zmianom z zachowaniem najwyższej staranności bicia, co powoduje, że kolekcjonerzy i pasjonaci numizmatyki z wielką aprobatą poszerzają inwestycyjne portfolio.

Zobacz więcej

Pingwin Czubaty

Nowa Zelandia nie ma własnej mennicy, funkcję oficjalnego emitenta pełni wspomniana wyżej New Zeland Post, działająca przy współpracy z narodowym Bankiem Rezerw. Produkcja waluty zlecana jest międzynarodowym mennicom, które cieszą się globalnym uznaniem – wśród nich znajdują się: Royal Mint, Royal Dutch Mint, Royal Australian Mint i Royal Canadian Mint, Wszystkie monety są przy tym uznane za prawny, krajowy środek płatniczy.

Zobacz więcej

50. Rocznica lądowania na księżycu | Moon landing

To niezwykła kolekcja srebrnych oraz złotych monet bulionowych upamiętniających jedno z najważniejszych wydarzeń w historii ludzkości – pierwsze udane lądowanie człowieka na księżycu. Unikatowość kolekcji podkreśla wizerunek monet, który zawiera wszystkie najważniejsze symbole gwiezdnej podróży.

Zobacz więcej
IdoSell Trusted Reviews
4.68 / 5.00 9318 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2023-05-26
Everything at the highest level, I recommend.
2022-06-09
Cons - Response time to emails was a bit slow (but it understandable that it happens because of high load) - Storing option 'przechowanie w skarbcu' becomes extremely expensive starting from 01.04.2022 which make not reasonable to keep using this option anymore Pros - All questions was resolved, all coins was delivered
pixel